اجاق گاز استیل البرز ۵ شعله شیشه‌‌ای مدل G-5904S

جدید

  • ۱۸ ماه
  • ۶۰ ماه
 
بررسی تخصصی

اجاق گاز صفحه ای G-5904s استیل البرز

چیدمان مرکزی شعله ی پلوپز در اجاق گاز استیل البرز ۵ شعله شیشه‌‌ای مدل G-5904S کارآیی و عملکرد شعله های اجاق گاز را برای پخت و پز افزایش می دهد.

چدن های مات ستاره ای شکل بر روی سرشعله های این اجاق گاز صفحه ای، تمیز کردن و نظافت صفحه ی اجاق گاز و کابینت را آسان کرده است.

طراحی مینیمال این اجاق گاز صفحه ای گزینه ی مناسبی برای آشپزخانه های مدرن است.

این اجاق با داشتن نواری استیل در دور صفحه ی شیشه ای دارای جلوه ی زیبا در صفحه ی کابینت است. مدل تمام شیشه ی این چیدمان نیز با نام اجاق گاز صفحه ای G-5904 استیل البرز تولید شده است.

ترموکوپل‌های فوق سریع ORKLI اسپانیا

سیستم ایمنی تعبیه شده در اجاق گاز استیل البرز ۵ شعله شیشه‌‌ای مدل G-5904S، ترموکوپل‌های فوق سریع ORKLI اسپانیا است که یکی از جدیدترین تکنولوژی های سیستم های ایمنی اجاق گاز است. سرعت عمل ترموکوپل‌های فوق سریع ORKLI اسپانیا بسیار بالا است و هنگامی که شعله ها به صورت ناگهانی خاموش شوند وارد عمل شده و جریان ورودی گاز را قطع می کند.

تجهیزات گاز سوز DEFENDI –SABAF ایتالیا

اجاق گاز علاوه بر زیبایی می باید دارای کیفیت بالای قطعات مصرفی باشد تا در بلند مدت دچار استهلاک نشده و همچنان دارای کیفیت ظاهری و عملکرد مناسب باشد.

اجاق گاز صفحه ای G-5904s استیل البرز از قطعات و تجهیزات گاز سوز DEFENDI –SABAF ایتالیا تولید شده است که با توجه به استفاده ی مدام اجاق گاز در آشپزخانه، کیفیت و عملکرد اجاق گاز کاهش نمی یابد.

اجاق گاز 5904 استیل البرز

برای مشاوره رایگان قبل از خرید و ثبت سفارش خود با کارشناسان فروش مید کالا ارتباط برقرار فرمائید.

راندمان حرارتی ۶۰ درصدی

شعله های اجاق گاز صفحه ای G-5904s استیل البرز با داشتن راندمان حرارتی بالا پخت و پز را آسان و مصرف انرژی را بهینه کرده است.

راندمان حرارتی بالا سبب می شود پخت و پز در کمترین زمان ممکن انجام شود بنابراین هنگام پخت و پز، زمان کمی را در پای اجاق گاز خواهید بود، زیرا راندمان حرارتی ۶۰ درصدی این اجاق باعث می شود غذاها در کمترین زمان با کمترین انرژی ممکن طبخ شود.

بدنه شیشه‌ای مقاوم

شیشه متریالی مدرن در وسایل آشپزخانه است به همین دلیل است که اجاق گازهای صفحه شیشه ای گزینه ی مناسبی برای آشپزخانه های مدرن است.

شیشه های به کار رفته در اجاق گازهای استیل البرز مقاوم در برابر حرارت و خش از بهترین انتخاب هاست که می تواند نگرانی شما را از ترک خوردگی و شکستن رفع کند.

اجاق گاز صفحه ای G-5904s استیل البرز از شیشه SCHOTT ایتالیا تولید شده است . شفافیت و درخشندگی این شیشه متداوم است و نظافت آن آسان است.

شیشه SCHOTT ایتالیا مقاوم در برابر خط و خش و همچنین در برابر افزایش حرارت تا ۳۰۰ درجه مقاوم است که افزایش دمای شعله و روشن بودن مداوم شعله ها این شیشه را ایمن کرده است.

ولوم های فلزی مناسب

اطراف صفحه ی شیشه ای اجاق گاز G-5904S استیل البرز نواری استیل است که تا قسمت زیرین ولوم ها قرار دارد.

ولوم های اجاق گاز در قسمت جلو و روی نوار استیل تعبیه شده است که در هنگام افزایش دمای شعله های اجاق گاز گرم نمی شود و کاربر به راحتی می تواند با اجاق آشپزی کند.

زاویه چرخش ولوم های فلزی اجاق گاز G-5904S استیل البرز تنظیم حرارت شعله ها را برای کاربر سریع و آسان کرده است.

همراهی ولوم های اجاق گاز G-5904S استیل البرز با فندک الکتریکی اجاق گاز روشن کردن اجاق گاز را آسان و سریع کرده است.

نگه داشتن فقط چند ثانیه ای ولوم کافی ست تا فندک الکتریکی عمل کند و شعله را روشن کند. به صورت همزمان نیز می توانید چند شعله را با هم روشن و استفاده کرد.

 
جزئیات فنی

مشخصات ظاهری

ابعاد اجاق گاز : ۵۰×۸۶ سانتی متر
جنس صفحه : شیشه مقاوم به حرارت
تعداد شعله : پنج شعله
محل قرارگیری پلوپز : وسط
نوع نصب : تو کار
جنس صفحه : Float Glass schott

مشخصات فنی

سیستم ایمنی : ترموکوپل ORKLI اسپانیا
تجهیزات گازسوز : DEFENDI -SABAF ایتالیا
نوع فندک : الکتریکی
نوع سوخت مصرفی : گاز شهری با قابلیت تبدیل به گاز مایع
رده مصرف انرژی : A
جنس محافظ صفحه : چدن
سایر ویژگی ها : دور تا دور استیل

9 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0